828472
ARMAND MARSEILLE samt HEUBACH KÖPPELSDORF, 2 stycken babydockor, Tyskland, 1900-talets början.
Armand marseille samt heubach kÖppelsdorf, 2 stycken babydockor, tyskland, 1900 talets början

Huvuden i biskvi. Ledade kroppar i massa. Höjd 23 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
12 nov 2016 17:21
2 400 SEK
12 nov 2016 17:21
2 305 SEK
9 nov 2016 22:33
2 100 SEK
5 nov 2016 19:14
2 000 SEK
5 nov 2016 18:00
1 900 SEK