828535
DISTLER, sportbil JD 3058, Tyskland, 1930-tal.
Distler, sportbil jd 3058, tyskland, 1930 tal

Lackerad i grönt. Förare. Urverksdriven. Elektriska lampor med batteri. Längd 31,5 cm.

Slitage. Smärre lackskador. Urverk fungerar. Lyktor ej funktionstestade.

Slutpris
4 000
373
414
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 nov 2016 20:53
4 000 SEK
13 nov 2016 20:41
3 800 SEK
13 nov 2016 20:41
3 600 SEK
13 nov 2016 20:41
3 500 SEK
13 nov 2016 20:41
3 300 SEK