828596
GEBRÜDER EINFALT, ballerina no 244, Tyskland, 1920-tal.
GebrÜder einfalt, ballerina no 244, tyskland, 1920 tal

Litograferad plåt. Gyrodrift. Höjd 15 cm.

Slitage. Gyrodrift fungerar.

Slutpris
1 450
135
150
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
13 nov 2016 21:10
1 450 SEK
13 nov 2016 19:29
1 350 SEK
13 nov 2016 17:38
1 250 SEK
13 nov 2016 17:38
1 200 SEK
13 nov 2016 16:02
1 150 SEK