828700
LEHMANN, Halloh 683, motorcykel, Tyskland. I produktion 1914-41.
Lehmann, halloh 683, motorcykel, tyskland. i produktion 1914 41

Litograferad och delvis handmålad plåt. Urverksdriven. Längd 22, höjd 18 cm.

Slitage. Lackskador. Senare stödhjul. Urverk fungerar.

Slutpris
6 800
634
704
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 nov 2016 20:56
6 800 SEK
13 nov 2016 20:56
6 600 SEK
3 nov 2016 17:33
6 400 SEK
3 nov 2016 17:33
6 200 SEK
25 okt 2016 3:15
6 000 SEK