843573
BARBIE OCH HENNES VÄNNER, 32 stycken klädset, Mattel, 1960/70-tal.
70 tal
70 tal
70 tal
70 tal
70 tal

Olika kostymer och dräkter för Barbie och hennes vänner. Uppdelade i plastfickor.

Smärre slitage. Delar kan saknas. Ej fullständigt genomgånget.

Slutpris
8 400
783
869
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
12 nov 2016 21:51
8 400 SEK
12 nov 2016 21:51
8 200 SEK
12 nov 2016 21:51
7 800 SEK
12 nov 2016 21:51
7 600 SEK
12 nov 2016 20:48
6 300 SEK