843699
BARBIE OCH HENNES VÄNNER, 11 stycken dockor, Mattel, 1960-tal.
Barbie och hennes vÄnner, 11 stycken dockor, mattel, 1960 tal

Barbie. Bland annat Barbie ponytail, fashion queen, fashion queen wig och swirl ponytail. Höjd 30 cm.

Slitage. Smärre missfärgningar. Vissa dräkter möjligen ej kompletta.

Slutpris
10 600
989
1 095
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
8
12 nov 2016 21:41
10 600 SEK
9
12 nov 2016 21:41
10 100 SEK
8
12 nov 2016 20:46
9 200 SEK
12 nov 2016 20:46
9 000 SEK
12 nov 2016 17:07
8 600 SEK