843712
BARBIE OCH HENNES VÄNNER, 9 stycken dockor, Mattel, 1960-tal.
Barbie och hennes vÄnner, 9 stycken dockor, mattel, 1960 tal

Bestående av bland annat Barbie ponytail, fashion queen, American girl side-part, color magic, twist and turn flip hair. Samt garderob. Höjd 30 cm.

Slitage. Smärre missfärgningar. Vissa av dräkterna möjligen ej kompletta.

Slutpris
22 000
2 060
2 275
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (42 bud)
12 nov 2016 7:38
22 000 SEK
9 nov 2016 10:40
21 000 SEK
9 nov 2016 10:39
20 000 SEK
9 nov 2016 10:39
20 000 SEK
9 nov 2016 10:18
19 500 SEK