843764
STEIFF, 4 stycken nallar, Tyskland, 1920-50.
Steiff, 4 stycken nallar, tyskland, 1920 50

Beige plysch. Tre stycken med knapp i vänster öra. Höjd 13-29 cm.

Omfattande slitage. Skador.

Slutpris
3 650
340
378
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
13 nov 2016 20:36
3 650 SEK
13 nov 2016 20:36
3 450 SEK
13 nov 2016 20:35
3 250 SEK
13 nov 2016 20:34
3 050 SEK
13 nov 2016 20:33
2 850 SEK