845508
STEIFF, Teddy Baby nalle, Tyskland, ca 1952.
Steiff, teddy baby nalle, tyskland, ca 1952

Ljus plysch. Knapp i vänster öra. Ledade armar och ben. Halsband med bjällra. Höjd 30 cm.

Slitage. Fötter med skador och hål. Smärre fläckar.

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
12 nov 2016 0:13
1 500 SEK
4 nov 2016 20:09
600 SEK