845683
STEIFF, sannolikt, flicka med gås, Tyskland, 1910-tal.
Steiff, sannolikt, flicka med gås, tyskland, 1910 tal

Filt. Höjd 18-31 cm.

Fläckar. Malskador. Hål. Slitage.

Slutpris
3 499
327
362
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
13 nov 2016 20:40
3 499 SEK
13 nov 2016 20:40
3 400 SEK
13 nov 2016 20:39
3 200 SEK
13 nov 2016 20:29
3 000 SEK
12 nov 2016 0:07
2 800 SEK