848518
LEHMANN, flygplan Ikarus 653, Tyskland, 1913-1935.
Lehmann, flygplan ikarus 653, tyskland, 1913 1935

Litograferad plåt och papp. Urverksdriven. Bredd 37, längd 27 cm.

Slitage. Vingar och stråltråd med flertal skador. Fungerande urverk.

Slutpris
3 300
308
341
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
13 nov 2016 21:01
3 300 SEK
13 nov 2016 21:01
3 100 SEK
13 nov 2016 20:59
2 900 SEK
13 nov 2016 20:59
2 700 SEK
13 nov 2016 19:22
2 500 SEK