791825
Per Mårtensson
(Född 1969)
Per mÅrtensson, diptyk, duk, signerad (på båda) per mårtensson och daterad 2010 a tergo

PER MÅRTENSSON, diptyk, duk, signerad (på båda) Per Mårtensson och daterad 2010 a tergo.

Utan titel. 110 x 95 cm, 110 x 42 cm.

Ytsmuts.

Proveniens

Elastic Gallery, Stockholm

Slutpris
23 000
2 144
2 380
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
17 jun 2017 20:43
23 000 SEK
17 jun 2017 20:43
22 000 SEK
17 jun 2017 20:42
21 000 SEK
17 jun 2017 20:42
20 000 SEK
17 jun 2017 20:42
18 500 SEK