892316
Ann-Sofi Sidén
(Född 1962)
9. fotogravyr
9. fotogravyr
9. fotogravyr
9. fotogravyr

ANN-SOFI SIDÉN. Diptyk. Signerad Ann-Sofi Sidén och numrerad 9/9. Fotogravyr.

"After the Fact (Bench)", 2007. 41 x 64 respektive 41 x 47,5 cm.

Ej examinerad.

Proveniens

Christian Larsen, Stockholm

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 000
655
724
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
18 jun 2017 16:17
7 000 SEK
11 jun 2017 19:15
5 000 SEK
9 jun 2017 17:10
2 000 SEK