901561
Willem Andersson
(Född 1980)
Willem andersson, olja på duk, signerad och daterad 2007

WILLEM ANDERSSON, olja på duk, signerad och daterad 2007

"Louise gör det". 160 x 125 cm.

Dåligt spänd duk med inbuktning.

Proveniens

Galleri Niklas Belenius, Stocholm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
17 500
1 638
1 810
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
17 jun 2017 14:58
17 500 SEK
17 jun 2017 14:58
17 000 SEK
17 jun 2017 14:58
17 000 SEK
17 jun 2017 14:22
16 500 SEK
13 jun 2017 7:25
16 000 SEK