901578
Stina Stigell
(Född 1971)
Stina stigell, trä, papper, färg, signerad och daterad  10

STINA STIGELL, trä, papper, färg, signerad och daterad -10

"Barnen bor kvar hemma". 65 x 80 cm.

Liten lagning. Slitage och mindre färgbortfall.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 000
373
413
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
16 jun 2017 10:06
4 000 SEK
14 jun 2017 21:52
2 423 SEK
12 jun 2017 15:04
2 222 SEK
10 jun 2017 12:25
2 000 SEK
9 jun 2017 22:06
300 SEK