909816
Jockum Nordström
(Född 1963)
140 med blyerts
140 med blyerts

JOCKUM NORDSTRÖM, litografi, signerad Jockum och daterad 1999, numrerad 135/140 med blyerts.

"Afton i salongen". Tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm. Bladstorlek 60 x 88 cm (BFK Rives).

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
9 200
861
951
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 jun 2017 15:00
9 200 SEK
17 jun 2017 16:44
9 000 SEK
14 jun 2017 18:46
8 600 SEK
13 jun 2017 0:20
8 400 SEK
10 jun 2017 10:45
8 200 SEK