919944
Dan Perrin
(Född 1963)
Dan perrin, blandteknik på pannå, signerad och daterad 2010 a tergo

DAN PERRIN, blandteknik på pannå, signerad och daterad 2010 a tergo

"Kapten vill ha mer glass". 50 x 70,5 cm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
16 500
1 538
1 707
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 jun 2017 16:02
16 500 SEK
18 jun 2017 16:02
16 000 SEK
18 jun 2017 16:02
15 855 SEK
18 jun 2017 16:02
15 355 SEK
18 jun 2017 16:02
15 000 SEK