925704
Poul Isbak
(Född 1943)
Poul isbak, skulptur monogramsignerad och daterad 97

POUL ISBAK, skulptur monogramsignerad och daterad 97

Stol, blå/lilamelerad sten, höjd ca 23 cm.

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

6 139
572
635
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
18 jun 2017 13:36
6 139 SEK
14 jun 2017 11:19
4 000 SEK
9 jun 2017 18:48
3 000 SEK