1087599
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka, fÅgel, jubileumstupp, signerad o toikka nuutajärvi. birds by toikka 25 års jubileumsfågel

OIVA TOIKKA, FÅGEL, Jubileumstupp, signerad O Toikka Nuutajärvi. Birds by Toikka 25-års jubileumsfågel.

Röd, blått, klart och brunt iriserande glas. Höjd ca 19 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
300 EUR