1087602
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka, fÅgel, tupp, signerad o toikka nuutajärvi 1998

OIVA TOIKKA, FÅGEL, Tupp, signerad O Toikka Nuutajärvi 1998.

Lila, orange, grönt och klart glas. Höjd ca 21 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR