1090118
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka, ÅrsfÅgel 2000, silvertärna. signerad o. toikka nuutajärvi 2000

OIVA TOIKKA, ÅRSFÅGEL 2000, Silvertärna. Signerad O. Toikka Nuutajärvi 2000.

Vit, svart och gult glas. Längd ca 23 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
250 EUR