895417
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka, glasfÅglar, 3 st. sign. oiva toikka, nuutajärvi, notsjö

OIVA TOIKKA, GLASFÅGLAR, 3 ST. Sign. Oiva Toikka, Nuutajärvi, Notsjö.

Delvis iriserande och filigranglas.
Längd 21 cm, 16 cm och 13 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
300 EUR