902190
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka,glasfÅgel, signerad o. toikka nuutajärvi

OIVA TOIKKA,GLASFÅGEL, signerad O. Toikka Nuutajärvi.

Brungrönt och klart glas. Längd 10 cm. Tillverkarens etikett "Iittala Finland".

Obetydligt ytslitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
200 EUR