902221
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka, glasfÅgel, signerad oiva toikka nuutajärvi notsjö

OIVA TOIKKA, GLASFÅGEL, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö.

Alfågel. Ränder i vitt och gröntonat, iriserande glas, huvudet i klart glas. Längd 15 cm.

Obetydligt ytslitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
150 EUR