904581
Oiva Toikka
(1931-2019)
Oiva toikka, glasfÅglar, 2 st, signerade o. toikka nuutajärvi notsjö. 1970 tal

OIVA TOIKKA, GLASFÅGLAR, 2 st, signerade O. Toikka Nuutajärvi Notsjö. 1970-tal.

Två olikfärgade flugsnappare. Längd 9 cm. Bär etikett "Arabia Wärtsilä Finland".

Smärre slitage. Den ena med smärre fläckar på insidan av glaset.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
300 EUR