Prenumerera på vårt nyhetsbrev

954245
VÄSKA, "Classic Maxi" Chanel 2009-2010
VÄska, "classic maxi" chanel 2009-2010.

Röd quiltad caviar med silverfärgat CC-prytt lås. Silverfärgad axelkedja med röd tvinnad skinnrem. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Numrerad. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY". 34 x 23 x 10 cm.
Dustbag & kartong

Obetydligt ytslitage.

Övrigt

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Slutpris
37 000
3 500
3 881
Utropspris
45 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
18
6 nov 2017 20:26
37 000 SEK
6 nov 2017 2:42
36 000 SEK
17
5 nov 2017 13:08
35 000 SEK
14
4 nov 2017 13:54
26 000 SEK
16
3 nov 2017 18:47
25 000 SEK