954248
VÄSKA, Classic mini" Chanel 2009-2010
VÄska, classic mini" chanel 2009-2010.

Quiltad med guldfärgad paljetter, guldfärgat classic lås märkt "CHANEL". Axelrem i naturfärgat läder. Invändigt två fack varav ett med dragkedja, fodrad med beige sidenrips samt grov linne. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE". Numrerad och med cerifikat. 17 x 10 x 7 cm.
Med kartong och dustbag.

Obetydligt ytslitage. Nyskick

Övrigt

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

6 500
617
685
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
9
6 nov 2017 21:44
6 500 SEK
9
6 nov 2017 21:44
6 300 SEK
8
6 nov 2017 20:35
6 100 SEK
6 nov 2017 19:52
5 000 SEK
6 nov 2017 19:27
1 920 SEK