957296
Louis Vuitton
(Född 1854)
ResvÄska, louis vuitton.
ResvÄska, louis vuitton.
ResvÄska, louis vuitton.
ResvÄska, louis vuitton.
ResvÄska, louis vuitton.
ResvÄska, louis vuitton.
ResvÄska, louis vuitton.

RESVÄSKA, Louis Vuitton.

Monogram canvas. Handtag, detaljer och adress-tag i läder samt mässingskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram. Etikettmärkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE", numrerad. Invändig fodrad i beige konstläder, inredning med spännband. Ca 60 x 42 x 22 cm.

Något slitage. Repa.

Övrigt

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)8 614 08 72

Slutpris
14 500
1 376
1 529
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
6 nov 2017 21:51
14 500 SEK
6 nov 2017 21:51
14 000 SEK
6 nov 2017 21:50
13 500 SEK
6 nov 2017 21:50
13 000 SEK
6 nov 2017 21:45
12 500 SEK