959874
HANDVÄSKA, "Double flap bag medium"Chanel, 2010-2011
HandvÄska, "double flap bag medium"chanel, 2010-2011.

Beige qulitat caviar. Axelrem med tvinnat beiget skinnband i guldfärgad metallkedja. Fodrad med beige läder. Sex fack invändigt. Ett ytterfack på baksidan. Invändigt lock med tryckknapp. Utvändigt lock med logoprytt spänne Numrerad. 25 x 16 x 7 cm. Med dustbag och äkthetscertifikat

Obetydligt ytslitage. Fläckar interiört, stygn som släppt vid inre lock

Övrigt

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Slutpris
18 500
1 760
1 937
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
6 nov 2017 21:16
18 500 SEK
8
6 nov 2017 21:14
18 000 SEK
6 nov 2017 21:14
17 500 SEK
8
6 nov 2017 20:50
16 500 SEK
9
6 nov 2017 20:50
16 000 SEK