973168
Hermès
Scarf, hermès, "le bien aller", issued 1979.

SCARF, Hermès, "Le Bien Aller", issued 1979

Siden. Design Jean de Fougerolle., orginal design 1979. Märkt HERMÈS PARIS med copyright och signerad. 90 x 90 cm.

Obetydligt ytslitage. I utmärkt vintage kondition

Övrigt

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Slutpris
2 000
190
211
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
6 nov 2017 11:19
2 000 SEK
6 nov 2017 11:19
1 911 SEK
1 nov 2017 12:04
1 700 SEK
1 nov 2017 6:24
1 600 SEK
31 okt 2017 19:40
1 500 SEK