977566
VÄSKA, Chanel, 2014-2015
VÄska, chanel, 2014-2015.
VÄska, chanel, 2014-2015.
VÄska, chanel, 2014-2015.
VÄska, chanel, 2014-2015.
VÄska, chanel, 2014-2015.
VÄska, chanel, 2014-2015.

Svart qviltat kalvskinn med guldfärgad kedja med tvinnad läderrem samt handtag i läder. Märkt CHANEL MADE IN ITALY. Fodrad med rött läder, invändigt ena sidan tre fack samt andra sidan ett fack. Utvändigt ett fack. Numrerad samt med certifieringskort. 35 x 23 x15 cm.

Bruksslitage

Övrigt

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Slutpris
16 000
1 519
1 687
Utropspris
22 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 nov 2017 1:28
16 000 SEK
4 nov 2017 10:57
14 500 SEK
31 okt 2017 17:31
14 000 SEK
31 okt 2017 13:08
7 000 SEK
29 okt 2017 21:50
5 200 SEK