977591
Hermès
VÄska, "jpg shoulder kelly 42 ", hermès 2009.

VÄSKA, "JPG Shoulder Kelly 42 ", Hermès 2009

Svart togo kalvskinn med spänne och lås i palladium. Nyckel medföljer. Stämplad HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisan- och årsstämpel på insida spännet. Fodrad med svart läder, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Dustbag och regnskydd medföljer. 42 x 18 x 13 cm

Bruksslitage. Nötta kanter.

Övrigt

Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Slutpris
36 000
3 378
3 731
Utropspris
42 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
27 okt 2017 16:17
36 000 SEK
27 okt 2017 9:34
33 333 SEK