Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Silver BestickSkedar
931876
Sked, silver, ostämplad, Norge 1600-tal.
Sked, silver, ostämplad, norge 1600-tal.

Gravverad dekor och datering. Längd 16 cm, vikt 27 gram.

Hårt slitage.

Anna Wehtje
Anna Wehtje
Ansvarig specialist silver och preciosa
+46 (0)8 614 08 22

Slutpris
4 400
419
454
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
24 sep 2017 22:20
4 400 SEK
24 sep 2017 22:20
4 200 SEK
24 sep 2017 22:20
3 800 SEK
24 sep 2017 22:20
3 600 SEK
24 sep 2017 22:19
3 400 SEK