Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Silver BestickSkedar
931881
Sked, ostämplad, silver, Norge 1600-tal.
Sked, ostämplad, silver, norge 1600-tal.

Plant skaft med gravyr. Längd 16 cm, vikt 28 gram.

Lagad vid bladfästet, slitage.

Anna Wehtje
Anna Wehtje
Ansvarig specialist silver och preciosa
+46 (0)8 614 08 22

Slutpris
1 500
143
155
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
17 sep 2017 13:58
1 500 SEK
17 sep 2017 13:58
1 400 SEK
15 sep 2017 4:55
1 000 SEK