922114
BOK, "ODA A JOAN MIRÓ", Joan Brossa, signerad av Joan Miró samt Joan Brossa.
Bok, "oda a joan mirÓ", joan brossa, signerad av joan miró samt joan brossa.

Exemplar no 273. Utgiven av Edicions Polígrafa, Barcelona 1973.

Slitage. Smuts. Pärm mindre skadad i högra hörnet.

Proveniens

Från en svensk privat samling.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
3 105
291
323
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
16 jun 2017 16:16
3 105 SEK
16 jun 2017 16:16
3 001 SEK
16 jun 2017 16:15
2 701 SEK
16 jun 2017 16:14
2 501 SEK
16 jun 2017 16:14
2 400 SEK