Prenumerera på vårt nyhetsbrev

922128
BÖCKER, 3 st, "Hommage a Marc Chagall, -Joan Miró, -Alexander Calder, "XXe siècle, G. di San Lazzaro
BÖcker, 3 st, "hommage a marc chagall, -joan miró, -alexander calder, "xxe siècle, g. di san lazzaro.

Vardera bok innehåller en litografi av konstnären. Joan Miró bladet är dubbelsidig, ca 31x47,5 cm.

Slitage.

Proveniens

Från en svensk privat samling.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
2 800
265
294
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
16 jun 2017 22:33
2 800 SEK
16 jun 2017 22:32
2 600 SEK
16 jun 2017 22:31
2 400 SEK
16 jun 2017 22:31
2 400 SEK
16 jun 2017 22:30
2 200 SEK