922143
BÖCKER, 4 st, "Hommage a Georges Rouault, Marino Marini, Max Ernst, Manzù, "XXe siècle, G. di San Lazzaro.
BÖcker, 4 st, "hommage a georges rouault, marino marini, max ernst, manzù, "xxe siècle, g. di san lazzaro.

Totalt 4 litografier. Max Ernst litografin är av konstnären övriga är efter. Marino Marini litografin är dubbelsidig, 31x47 cm.

Slitage. Omslag med skador.

Proveniens

Från en svensk privat samling.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
1 100
103
114
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
16 jun 2017 22:31
1 100 SEK
16 jun 2017 22:31
1 000 SEK
16 jun 2017 22:28
550 SEK
16 jun 2017 22:28
500 SEK
13 jun 2017 9:01
450 SEK