922286
PABLO PICASSO, Georg Bloch I-II, Catalogue de l'oeuvre gravé et lithographié, 1904-1969.
Pablo picasso, georg bloch i-ii, catalogue de l'oeuvre gravé et lithographié, 1904-1969.

Referenslitteratur. Editions Kornfeld et Klipstein, Berne. 24,5x30 cm.

Slitage. Omslag med skador.

Proveniens

Från en svensk privat samling.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
1 200
113
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
13 jun 2017 9:33
1 200 SEK
13 jun 2017 9:33
1 200 SEK
13 jun 2017 8:38
1 100 SEK
13 jun 2017 1:16
1 000 SEK
13 jun 2017 1:16
950 SEK