Prenumerera på vårt nyhetsbrev

923707
DERRIÈRE LE MIROIR, tidskrift,"Hommage à Marguerite et Aimé Maeght" No. 250, 1982.
DerriÈre le miroir, tidskrift,"hommage à marguerite et aimé maeght" no. 250, 1982.

Litografier av Steinberg, Chagall, Mirò, Palazuelo, van Velde, Rebeyrolle, Tàpies, Tal Coat, Alechinsky, Ubac, Bury, Klapheck, Titus-Carmel, Monory, Adami, Arakawa, Riopelle, Takis, Gardy-Artigas, Fiedler, Chillida, Kelly, Bazaine, Garache.

Bruksslitage.

Proveniens

Från en svensk privat samling.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
4 400
419
454
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
16 jun 2017 22:27
4 400 SEK
16 jun 2017 22:27
4 200 SEK
16 jun 2017 22:26
4 000 SEK
16 jun 2017 22:26
3 800 SEK
16 jun 2017 22:26
3 400 SEK