923762
DERRIÈRE LE MIROIR, tidskrift, No. 162, 1966.
DerriÈre le miroir, tidskrift, no. 162, 1966.

Innehåller 5 litografier efter Francis Bacon.

Slitage. Gulnade kanter. Mindre veck.

Proveniens

Från en svensk privat samling.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
2 202
207
229
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
14 jun 2017 22:36
2 202 SEK
14 jun 2017 22:36
2 200 SEK
4 jun 2017 13:57
1 800 SEK
4 jun 2017 13:56
1 700 SEK
4 jun 2017 13:55
1 600 SEK