DesignInger Estham
935938
LE KLINT, bordslampa, modell 307, Danmark, mässing, 1900-talets andra hälft
Le klint, bordslampa, modell 307, danmark, mässing, 1900 talets andra hälft

Fot av mässing. Plisserad skärm av vit textil. Etikettmärkt. Höjd ca 67 cm.

Slitage. Fläckar.

Slutpris
1 100
103
114
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 sep 2017 20:01
1 100 SEK
20 sep 2017 20:01
1 000 SEK
19 sep 2017 15:17
850 SEK
19 sep 2017 15:17
800 SEK
19 sep 2017 10:28
650 SEK