935942
Olle Hjortzberg
(1872-1959)
Olle hjortzberg, olja på duk, signerad olle hjortzberg och daterad 1951

OLLE HJORTZBERG, olja på duk, signerad Olle Hjortzberg och daterad 1951.

Trädgårdsscen. 61,5 x 50 cm.

Ställvis obetydlig krackelyr.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05

Slutpris
18 000
1 683
1 861
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
18 sep 2017 17:45
18 000 SEK
17 sep 2017 11:57
17 500 SEK
17 sep 2017 11:56
17 000 SEK
17 sep 2017 11:56
17 000 SEK
17 sep 2017 11:56
16 500 SEK