Möbler SpeglarInger Estham
935945
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt.
Spegel, karl johan, 1800 talets mitt

Fanerad med björk. Ca 129 x 63 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Fanerskador. Torrsprickor.

Slutpris
1 000
94
103
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
20 sep 2017 20:12
1 000 SEK
20 sep 2017 20:10
900 SEK
20 sep 2017 19:39
800 SEK