DesignInger Estham
935957
Carl Malmsten
(1888-1972)
Carl malmsten, fåtölj, 1900 talets andra hälft

CARL MALMSTEN, Fåtölj, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad klädsel samt med lös nackkudde. På bonade ben. Sitthöjd ca 39 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Slutpris
3 400
317
352
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
20 sep 2017 19:48
3 400 SEK
8
20 sep 2017 19:48
3 200 SEK
9
20 sep 2017 19:48
3 100 SEK
9
20 sep 2017 19:47
3 000 SEK
8
20 sep 2017 19:47
2 800 SEK