Smycken RingarInger Estham
935964
RING med gammalslipad diamant.
Ring med gammalslipad diamant
Ring med gammalslipad diamant
Ring med gammalslipad diamant
Ring med gammalslipad diamant

Diamant, ca 0,15 ct. Höga infattningen med genombruten dekor. 18K vitguld med otydlig stämpel. Storlek 17/53. Totalvikt ca 1,9 g.

Diamanten med en nagg. Bruksslitage.

Slutpris
1 100
103
114
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
20 sep 2017 18:01
1 100 SEK
20 sep 2017 7:30
1 000 SEK
20 sep 2017 7:30
1 000 SEK
20 sep 2017 0:49
900 SEK
16 sep 2017 11:27
800 SEK