Smycken RingarInger Estham
947863
RING, 18K guld.
Ring, 18k guld
Ring, 18k guld
Ring, 18k guld
Ring, 18k guld

Med graverad monogram 'AE'. David Andersen & Co, Stockholm. Storlek 17/53,5. Totalvikt ca 13,3 g.

Slitage, mindre repor.

Slutpris
4 100
383
424
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
17 sep 2017 15:39
4 100 SEK
17 sep 2017 15:39
4 009 SEK
17 sep 2017 15:38
3 900 SEK
17 sep 2017 15:38
3 700 SEK
17 sep 2017 15:37
3 500 SEK