Militaria MyntInger Estham
951830
GULDMYNT, 50 Pesos, Mexico 1921-1928. Ca 42 gram.
Guldmynt, 50 pesos, mexico 1921-1928. ca 42 gram.

Diameter 37 mm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Repor. Ojämn form.

Slutpris
11 500
1 063
1 171
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
20 sep 2017 14:40
11 500 SEK
19 sep 2017 21:55
11 000 SEK
15 sep 2017 20:18
10 500 SEK
15 sep 2017 20:18
10 500 SEK
15 sep 2017 20:13
10 000 SEK