DesignInger Estham
952826
Carl Malmsten
(1888-1972)
Carl malmsten, karmstol, "lata greven", ab o h sjögren, tranås, 1900 talets andra hälft

CARL MALMSTEN, karmstol, "Lata Greven", AB O H Sjögren, Tranås, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad rygg och sits. Brännmärkt. Sitthöjd ca 41 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 900
177
196
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
20 sep 2017 18:48
1 900 SEK
20 sep 2017 16:32
1 800 SEK
20 sep 2017 16:32
1 750 SEK
20 sep 2017 16:32
1 700 SEK
20 sep 2017 16:32
1 600 SEK