Möbler StolarInger Estham
952833
STOL, gustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut.
Stol, gustavianskt stockholmsarbete, 1700 talets slut

Målad. Fast stoppad sits och rygg, skuren dekor. Sitthöjd ca 46 cm.

Renoverad. Kompletterad. Lagningar. Förstärkningar.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
2 565
240
265
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
20 sep 2017 19:25
2 565 SEK
20 sep 2017 19:25
2 365 SEK
20 sep 2017 19:25
2 360 SEK
20 sep 2017 13:52
2 160 SEK
18 sep 2017 16:13
2 000 SEK