Inger Estham
955672
GULDMYNT, fine gold, 20 dollars, Liberty, USA. 1899. Vikt ca 33 g.
Guldmynt, fine gold, 20 dollars, liberty, usa. 1899. vikt ca 33 g

Diameter ca 30 mm

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Repor. Ojämn form.

Slutpris
10 500
985
1 093
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
20 sep 2017 10:35
10 500 SEK
17 sep 2017 12:53
10 000 SEK
17 sep 2017 12:53
10 000 SEK
17 sep 2017 11:38
9 300 SEK
17 sep 2017 11:38
9 100 SEK